šetrné pre vlasy aj planétu

By Simona Dubravova - nedeľa, augusta 25, 2019

Myslím, že značku Yves Rocher nemusím nijak predstavovať. Na mojom blogu už pár článkov nájdete a u mňa na poličke (nie len) pár produktov tiež. Opäť značka priniesla skvelú inováciu a okrem toho, že vytvára recyklovateľné flakóny na šampóny a kondicionéry zo 100% recyklovaného plastu, odstránila aj biologicky neodbúrateľné polyméry zo všetkých prípravkov o vlasy. Veď ako značka sama hovorí "Yves Rocher sa angažuje v prospech žien i planéty".  
yves rocher v prospech žien aj planéty


FRUKTANTY Z AGÁVE
tajomstvo menom agáve

Počuli ste už o rastlinke menom modré agáve? A hovoria vám niečo fruktanty z agáve? Že nie? Nevadí, ani ja som o nich nič nevedela. Je to novinka v kozmetika - ide o aktívnu látku, ktorá pôsobí priamo vo vlasovej pokožke, kde zvyšuje mikrocirkulácia a lepšie vyživujú vlasový korienok a zlepšujú kvalitu vlasového vlákna.

Yves Rocher Repair pre poškodené, lámave a oslabené vlasy

SPOJENIE JOJÓBOVÉHO OLEJA A FRUKTANTOV
pre oslabené a lámavé vlasy

Stačia len 4 produktov na starostlivosť pre regeneráciu vlasov, ktoré sa ľahko postarajú o poškodené, lámavé a oslabené vlasy. Zloženie je samozrejme bez silikónov a sulfátov a flakóny sú recyklovateľné zo 100% recyklovaného plastu.. 

V čom je dobrý jojobový olej? V prvom rade obnovuje vlasové vlákno, a tak vlasy regeneruje. Opravuje a čistí poškodené a oslabené vlasy, ktoré sa môžu zregenerovať. Polámaný vlas už dokopy nedáme, no môžeme sa pokúsiť predísť lámavosti. Tento rad by mal znížiť práve lámavosť vlasov až 92%. Nájdete ho pod názvom Yves Rocher Repair a je určený práve na regeneráciu vlasov. 

Spojenie jojobového oleja a fruktantov z agáve

Poďme sa teraz pozrieť na jednotlivé produkty, ktoré rad Repair obsahuje:

Regeneračný šampóny na poškodené vlasy
Regeneračný kondicionér na poškodené vlasy
Sérum pre posilnenie vlasov
Regeneračný olej na poškodené vlasy 
Regeneračná maska 2v1 na poškodené vlasy

regeneračný šampón a regeneračný kondicionér Yves Rocher Repair

Regeneračná maska 2v1 a regeneračné sérum Yves Rocher Repair

Regeneračný olej na poškodené vlasy a malinový ocot pre lesk vlasov Yves Rocher


NIELEN NÁDHERNÁ VÔŇA ALE AJ VÝSLEDKY
výrobky opäť nesklamali

Ja šampóny od YR používam veľmi rada, pretože vlasy po nich sú naozaj krásne. A vždy nádherne voňajú -  vy viete, že ja voňavé veci môžem. Ešte sa mi pri tejto značke nestalo, že by mi niečo nesadlo. Je pravda, že produkty na starostlivosť o vlasy musím po nejakom čase meniť, no vždy sa vraciam opäť k svojím obľúbencom. Keď som otvorila balíček s týmito novinkami, do nosa mi udrela neskutočná vôňa! Prevoňalo mi celú izbu, nepreháňam. Po prvom použití som vedela, že Yves Rocher opäť nesklamalo a to čo produkt sľubuje, aj reálne splní. 

5 tipov na správnu straostlivosť o vlasy

Pri starostlivosti o vlasy robíme často chyby - nechcene, ale predsa:
1. Najčastejšiou chybou je, že si vlasy umývame príliš často. Tým vzniká nadbytok kožného mazu a vlasy sú mastnejšie. Vlasy by sme si nemali umývať častejšie ako raz za 3 dni. 
2. Je velmľi dôležité, aby sme si vybrali produkty, ktoré sú vhodné pre náš typ vlasov. Určite si dajte pozor aj na zloženie produktov.
3. Vlasovú pokožku "nedrhneme" nechtami, ale jemne masírujeme končekmi prstov, tým aktivujeme mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a zaistí korienkom lepšiu výživu.
4. Šampón nenanášame dva krát za sebou. Tým si môžeme spôsobiť, že pokožka hlavy bude zbytočne citlivá. 
5. Nemusíme používať všetky produkty starostlivosti naraz.

Informácie o cene nájdete na e-shope www.yves-rocher.sk, kde okrem iného práve prebieha aj akcia 2+1 zdarma na vybrané šampóny a kondicionéry.

Ak ste sa dostali až sem, veľmi pekne vám ďakujem za prečítanie a budem naozaj rada, ak mi dáte vedieť, či poznáte niektorý produkt z dnešného článku alebo ste už stihli aj tieto produkty vyskúšať? 

Odporúčam Vám sledovať aj moju FB stránku, aby vám neunikli žiadne novinky a súťaže. Viac fotiek a súťaže nájdete aj na instagrame @s.dubravova.
Majte pekný zvyšok dňa! S.

  • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

Ďakujem za Váš komentár, veľmi si vážim Vašu spätnú väzbu ❤ xx